Hakkımızda
Buradasınız: Anasayfa / Hakkımızda
Hakkımızda

Hedefintek: Kalitede süreklilik, üretken, özgün fikirler, uzun vadeli müşteri ilişkileri, düzgün ve güvenilir fiyat politikası, güven ve dürüstlük vizyonumuzu oluşturan temel ilkeler ve değerlerdir. Mikro Yazılım Çözümleri, Barkod Otomasyon Sistemleri, Web Tasarım, E-Ticaret Sistemleri, Web Site Barındırma, Yedekleme Sistemleri, Bilgisayar/Notebook Tamir, Barkodlu Terazi, Termal Etiket/Rulo ve Sarf Malzemeleri konularında faaliyet göstermektedir.

Hedefintek, verdiği tüm hizmetlerde müşteri memnuniyetiniön planda tutar. Müşterilerinin tüm ihtiyaç ve beklentilerini karşılamak için onların isteklerini tam ve eksiksiz olarak anlamaya çalışır. Beklentilerin üstünde kalite ve hizmet, bize göre her zaman ve her müşteriye en iyi şekilde verilmelidir. Daima en modern ve en çağdaş teknolojileri kullanarak kaliteyi her şeyin üstünde tutan Hedefintek için ekonomik olmak da büyük önem taşır. Bizim için yapılan her iş kalıcı ilişkilerin başarılı bir temsilidir.

Bu yüzden satış sonrası desteğe çok önem veririz ve müşterilerinin ihtiyacı olan desteği herhangi bir aksama olmadan satış sonrası da sunmaya devam ederiz.


0

0

0

0
Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın